Canada eTA application – ewiza do Kanady

Canada eTA application – ewiza do Kanady

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się świetną przygodą, jednak mieć na uwadze trzeba, iż podróżując samolotem należy należycie się do niej przygotować. W pierwszej kolejności powinno się złożyć wniosek Canada visa online.

Po co potrzebna jest tak de facto eTA Canada?


Elektroniczna visa canada utworzona została zasadniczo po to, żeby osoby udające się do Kanady miały 100% pewności, że na granicy nie będą posiadać żadnych większych przeszkód. Pamiętać należy za każdym razem o tym, że eTA Canada w żadnym wypadku nie daje zapewnienia, że zostaniemy wpuszczeni do Kanady. Każdy podróżny musi przygotować się na rozmowę z urzędnikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można uzyskać eTA Canada?

Najwygodniejszym sposobem jest naturalnie skompletowanie wniosku przez Internet. Potrafią tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do sieci a także mogą zrealizować płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z zapłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeśli mowa o samych pytaniach to dotyczą one zasadniczych danych osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, numer paszportu oraz jego ważność itp. We wniosku trzeba wyznaczyć również z którą kwotą finansową planuje się wjechać do Kanady. W internecie można znaleźć internetowe przewodniki, dzięki któremu zapewne każdy będzie w stanie uzupełnić wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Wypełnienie wniosku musi zająć około 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź?


Przy wypisywaniu wniosku trzeba podać niewątpliwie swój adres e-mail, na który po kilkunastu minutach przyjdzie wiadomość o pomyślnym zaakceptowaniu eTA.

W niektórych sytuacjach wymagane jest jednak dodatkowe skontrolowanie, w takim razie na maila zostanie przesłana informacja, iż dany wniosek potrzebuje dodatkowej weryfikacji, więc na odzew trzeba poczekać 1-3 dni. Pożądane byłoby wspomnieć także i o tym, iż eTA jest automatycznie integrowana z paszportem, dlatego też nie trzeba go drukować.

Więcej informacji:
eta Canada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *