Jak zdobyć ETA do Kanady w trzech prostych krokach

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – czyli czym jest eTA

Wyjazdy za granicę nigdy nie były tak proste w organizacji jak dziś. Wystarczy paszport i cząstka chęci, aby zwiedzić dużo państw na wielu kontynentach. Jeżeli chodzi o niektóre państwa – formalności trzeba załatwić jeszcze przed odlotem. Na przykład wyjazd do Kanady potrzebuje autoryzacji wycieczki. Władze poniektórych państw zezwalają zakupić wizę dopiero na granicy.

E-wiza do Kanady

Będąc mieszkańcem Polski, nie trzeba mieć wizy, żeby podróżować do Kanady. Należy jednak pozyskać eTA do Kanady – nie jest to tradycyjna wiza, tylko elektroniczna rejestracja Twojej wycieczki. Chodzi o to, iż należy zarejestrować się na wyznaczonej stronie internetowej i złożyć aplikację na wejście na obszar państwa. Po uzyskaniu eTA bez trudności wolno rezydować w Kanadzie przez określony czas. Kanada e-wiza to platforma niewątpliwie łatwa w obsłudze, który nikomu nie przysporzy kłopotów. Internetowy stwierdzenie kosztuje resztkami sił kilka dolców. Jest prawdopodobne, że sporo osób sądzi, że o wiele prościej byłoby nabyć wizę na lotnisku. Warto aczkolwiek docenić, że dzięki automatyzacji systemu autoryzacja podróży kosztuje faktycznie niedużo, a cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Co jest niezbędne?

Żeby wszystko poszło zgodnie z planem, turysta potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, adresu e-mail a także możliwości dokonania opłaty drogą elektroniczną.

Zobacz także:
kanada eta beantragen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *